Õhupuhastaja välise mootori juhtimisele Faber Heaven 2.0 x 90 RB

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 233

699

Jaga
  Elegantse ning minimalistliku disainiga Heaven Glass sobitub iga disainiga kööki kui valatult!
  Õhupuhastaja sulandub lakke ning jääb enamuse ajast silmale märkamatuks. Õhupuhastaja klaasist disain on modernne ning seda on lihtne ülejäänud köögitehnikaga kokku sobitada.
  Perimeeter äratõmme – tõkkeplaat rasvafiltri ees tekitab nn “venturi” effekti, mille tulemusel koondub tõmbevõimsus väiksema ala peale. Selle tulemusel suureneb õhupuhastaja efektiivsus ning müratase langeb umbes 25% võrra.
  Intensive speed – aktiveerib maksimaalse õhuvahetuse 6 minuti vältel.
  Delay 30 – funktsioon lülitab seadme automaatselt välja, võimaldades õhupuhastaja peale söögi valmistamist tööle jätta ning köögist lahkuda.
  Filter alarm – maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Filtri indikaatori süttides teate, et rasva- või söefilter on efektiivsust kaotamas ning vajab välja vahetamist.
  NB! Õhupuhastaja mootor ei kuulu komplekti ning on eraldi tellitav! Vt: Maistro (sisetingimustes kasutamiseks) või Mistral (välitingimustest kasutamiseks).

  Lae-õhupuhastaja + Tõmbevõimsus maksimaalne õuemootoriga MISTRAL, m3/h 520 Müratase maksimaalne õuemootoriga MISTRAL, dB 68 Tõmbevõimsus maksimaalne sisemootoriga MAISTRO, m3/h 650 Müratase maksimaalne sisemootoriga MAISTRO, dB 71 Energiaklass B Äratõmbetõhususe klass B Valgustuse tõhususe klass A Rasva filtreerimise tõhususe klass E Juhtimine Vajutatavad nupud Valgustus 4 Led S1001 3000K Võimsusastmed 4 Väljalaskeava läbimõõt, mm 150 Filtri määrduvuse indikaator + Perimeeter äratõmme + Õhupuhastaja laius, mm 900 Värv Roostevaba teras